V sredo, 17. 4. 2019, je učence 2. b pri uri slovenščine obiskala vodnica Katarina s terapevtsko psičko Ello. Učenci so bili navdušeni nad obiskom. Po obisku so jima napisali pisma.

Draga Elli,

zelo dobro sem se počutila v tvoji družbi. Naučila sem se, da če me pes napade,  grem na kolena in skrijem glavo med roke. Tebi in tvoji vodnici Katarini želim, da sta vedno veseli in prijazni.

Lara Babić, 2. b

Draga Elli,

druženje s tabo mi je bilo zelo všeč. Najlepše mi je bilo, ko smo te hranili z briketi. Zelo mi je bil všeč tudi tvoj mehek kožuh. Želim si še enega srečanja s tabo.

Minej Pamič, 2. b

Draga Elli,

razveselila sem se tvojega obiska. Naučila sem se, da se kužkov ne draži in ščipa, da imajo radi pravljice in da se radi igrajo. V tvoji družbi sem se imela lepo. Obema s Katarino vama želim veliko igranja, česanja in lepih trenutkov. Upam, da se kmalu vidimo.

Micol Frollo, 2. b

Draga Katarina in Elli,

zelo dobro sem se počutila v vajini družbi. Želim si, da se Elli naučiš pomagati otrokom. Všeč mi je bilo, da si nas lepo poslušala pri branju. Katarina, imaš zelo lepo nalogo, da Elli učiš za Tačko Pomagačko. Pridita večkrat na obisk.

Kiara Guštin, 2. b

Pozdravljena Elli,

kako si? V tvoji družbi sem se imel zelo lepo. Res si prijazna. S tabo sem se naučil ravnati s psom. Želim ti še veliko uspešnih dni v družbi otrok. Upam, da prideš še kdaj.

Max Apollonio, 2. b