Bližal se je dan, ko smo šli učenci 3. a in 3. b razreda v šolo v naravi na Debeli rtič. Nestrpno  sem čakal torek.

V torek sem se zbudil in s tatijem sva pojedla zajtrk. Vzel sem kovček, ki sem ga pripravil prejšnji dan. S tatijem sva se odpeljala k mami v vrtec in nato na Debeli rtič. Med potjo sem zagledal velik nasad trt. Tati mi je rekel, da bova kmalu prispela. Ko sva prišla pred Veveričji domek, so bili vsi zbrani. Poslovil sem se od tatija in šel novim dogodivščinam naproti. Ko sem odložil kovček, smo odšli v bazen. Ooo, kako lep bazen! V tem tednu sem se dobro naučil plavati žabico, hrbtno, mrtvaka in kravl naprej in nazaj. Poleg plavanja, smo imeli tudi druge dejavnosti. Najbolj zanimiva mi je bila Obala na dlani, ko smo raziskovali  živali na morski obali. Našel sem  zelo veliko školjko leščurja.

Ta šola v naravi mi bo ostala v nepozabnem spominu. Bilo mi je zelo lepo.

Tim Bordon, 3. A